Сучавський університет ім. Штефана чел Маре оголошує конкурс на здобуття однієї стипендії на навчання протягом весняного семестру 2021-2022 н.р. для студентів бакалаврів

Сучавський університет ім. Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія) оголошує конкурс на здобуття однієї стипендії для навчання протягом одного семестру.

Період – весняний семестр 2021-2022 н.р.

Тривалість мобільності – 1 семестр

Стипендійна програма – Erasmus+

Предметна сфера:  міжнародні відносини,історія, політологія

1. CV англійською мовою
  2.  Заповнену Анкету (Додається)
  3.  Мотиваційний лист (українською та англійською)
  4.  Витяг з результатами останньої екзаменаційної-залікової сесії

Кінцевий термін подачі документів – 17.11.2021 р.

Після подачі документів учасники конкурсу проходитимуть співбесіду/тестування з іноземної мови для підтвердження рівня володіння англійською мовою.

За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Сучавського університету ім. Стефана чел Маре,  що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.