КА2

В рамках Еразмус+ КА2: Проекти співпраці задля розвитку інновацій та обміну успішними практиками у галузі вищої освіти, а також для співпраці між країнами-членами та країнами-партнерами програми Еразмус+ (включаючи Україну) відкриті такі можливості:

Розвиток потенціалу вищої освіти (Capacity Building in higher education, CBHE)

Проекти співпраці між закладами вищої освіти з Європи, України та інших країн-партнерів програми Еразмус+ щодо розбудови потенціалу задля впровадження реформ у сфері вищої освіти на основі розвитку Болонського процесу. Відкриті для участі академічних та неакадемічних партнерів.

Альянси знань

Розроблення нових, інноваційних та міждисциплінарних підходів до викладання й навчання, розроблення освітніх курсів на основі вже існуючого потенціалу ексепртизи та інновацій інституцій; стимулювання підприємництва і підприємницьких навичок викладацького складу; сприяння обміну знань, залучення підприємств у навчальний процес.

Особливість: участь організацій з України як партнера можлива за умови унікального досвіду, що матиме вагомий вплив на результати проекту. Відкриті для участі академічних та неакадемічних партнерів.

Стратегічні партнерства

Розробка і впровадження інноваційних практик у сферах освіти, професійної підготовки та молоді на організаційному, місцевому, регіональному, національному або європейському рівні.

Особливість: участь організацій з України як партнера можлива за умови унікального досвіду, що матиме вагомий вплив на результати проекту. Відкриті для участі академічних та неакадемічних партнерів. Координується та фінансується Національними агентствами Еразмус+ у країнах-членах програми, на сайтах яких публікуються конкурси.