Трнавський університет в Трнаві (Словаччина) оголошує конкурс на здобуття двох стипендій на навчання протягом весняного семестру 2022/2023 н. р.

Оголошується конкурс на здобуття двох стипендій на навчання протягом весняного семестру 2022/2023 н.р. (початок семестру 13 лютого 2023 року) на юридичному факультеті Трнавського університету в Трнаві (Словаччина).

Тривалість навчання: три місяці
Стипендійна програма – Erasmus+
До участі у конкурсному відборі запрошуються студенти – бакалаври та магістри Юридичного факультету УжНУ.

• CV англійською мовою
• Заповнену Анкету (Додається)
• Мотиваційний лист (українською та англійською)
• Витяг з результатами останньої екзаменаційної-залікової сесії
• Підтвердження рівня володіння англійською мовою (за наявності). За відсутності підтвердження студенти проходитимуть співбесіду/тестування з іноземної мови.

Кінцевий термін подання документів: 25.01.2023 р.

За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Трнавського університету в Трнаві, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.