Оголошується конкурс на отримання стипендії для стажування в Університеті Св. Кирила та Мефодія в Трнаві у рамках програми Erasmus+

Оголошується відбір на проходження стажування для викладачів ДВНЗ “УжНУ” в Університеті Св. Кирила та Мефодія в Трнаві (Словаччина), кафедра етнології та світових досліджень, в рамках проєкту академічної мобільності Erasmus +.

Сфера наукових досліджень потенційного кандидата – українсько-словацькі відносини.

Термін стажування: 5 днів

Для участі у відборі необхідно надіслати на електронну адресу dep-irelations@uzhnu.edu.ua наступні документи:

• CV
  • Підтвердження рівня володіння англійською мовою
  • Рекомендаційний лист засідання кафедри
  • Скан-копія паспорту

Кінцевий термін подання документів: 15.03.2023 р.

Результати відбору буде оголошено через два тижні після кінцевої дати подання документів та розміщено на сайті.

За детальною інформацією звертайтесь на електронну адресу: dep-irelations@uzhnu.edu.ua