Загребський університет (Хорватія) оголошує конкурс на здобуття стипендій для навчання протягом осіннього семестру 2023/2024 навчального року

Оголошується конкурс на здобуття стипендій  для навчання протягом осіннього семестру 2023/2024 н.р. в Загребському університеті.

Тривалість навчання: осінній семестр 2023/2024 н.р.

До участі у конкурсному відборі запрошуються студенти–магістри спеціалізації «Чеська мова і література».

•CV
•Заповнену Анкету (Додається)
•Мотиваційний лист (українською та чеською мовами)
•Витяг з результатами останньої екзаменаційної-залікової сесії

Кінцевий термін подання документів: 25.04.2023 р.

За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Загребського Університету, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.