Університет м. Фоджа (Італія) оголошує конкурс на здобуття стипендій для навчання протягом весняного семестру 2023/2024 н. р.

Оголошується конкурс на здобуття  стипендій на навчання протягом весняного семестру 2023/2024 н.р. в  Університеті м. Фоджа (Італія)

Тривалість навчання: весняний семестр 2023/2024 н.р.

До участі у конкурсному відборі запрошуються студентів спеціальності ‘Міжнародні відносини’, ‘Менеджмент’, ОС Бакалавр (крім студентів першого курсу) та ОС Магістр.

Для участі у конкурсному відборі необхідно подати до Відділу міжнародних зв’язків (erasmus@uzhnu.edu.ua) наступну інформацію (одним пакетом):

• CV (англійською мовою)
• Заповнену Анкету (Додається)
• Мотиваційний лист (українською та англійською мовами)
• Витяг з результатами останньої екзаменаційної-залікової сесії
• Підтвердження рівня володіння англійською мовою (Рекомендований рівень знання англійської мови В2)

Кінцевий термін подання документів:  18.10.2023 р.

За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Університету м. Фоджа, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.

Email: erasmus@uzhnu.edu.ua