Університет Градець-Кралове (Чеська Республіка) оголошує конкурс на здобуття стипендій для навчання протягом зимового семестру 2024/2025 н.р.

Оголошується конкурс на здобуття  стипендій на навчання протягом зимового семестру 2024/2025 н.р. в  Університеті Градець-Кралове (Чеська Республіка).

Тривалість навчання: зимовий семестр 2024/2025 н.р.

До участі у конкурсному відборі запрошуються студенти бакалаври, магістри та аспіранти спеціальностей Політологія, Історія, Філософія, та бакалаври спеціальності Соціологія.

Для участі у конкурсному відборі необхідно подати до Відділу міжнародних зв’язків (erasmus@uzhnu.edu.ua) наступну інформацію (одним пакетом):

• CV (англійською мовою)
• Заповнену Анкету (Додається)
• Мотиваційний лист (українською та англійською мовами)
• Витяг з результатами останньої екзаменаційної-залікової сесії
• Підтвердження рівня володіння англійською мовою (Рекомендований рівень знання англійської мови В2)

Кінцевий термін подання документів:  05.02.2024 р.

За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Університету Градець-Кралове, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.

Email: erasmus@uzhnu.edu.ua