Люблінський Католицький Університет Іоанна Павла ІІ (Польща) оголошує конкурс на здобуття однієї стипендії на навчання протягом весняного семестру 2022/2023 н. р.

Оголошується конкурс на здобуття однієї стипендії на навчання протягом весняного семестру 2022/2023 н.р. в Люблінському Католицькому Університеті Іоанна Павла ІІ.

Тривалість навчання: один семестр

До участі у конкурсному відборі запрошуються студенти -бакалаври Юридичного факультету та Факультету інформаційних технологій

• CV англійською мовою
  •  Мотиваційний лист (українською та англійською)
  •  Витяг з результатами останньої екзаменаційної-залікової сесії
  • Підтвердження рівня володіння англійською мовою (за наявності). За відсутності підтвердження студенти проходитимуть співбесіду/тестування з іноземної мови.

Кінцевий термін подання документів: 20.10.2022 р.

За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Люблінського Католицького Університету Іоанна Павла ІІ,  що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.