Західний Університет ім. Васіле Голдіш в м. Арад (Румунія) оголошує конкурс на здобуття однієї стипендії на навчання протягом весняного семестру 2022/2023 н.р. для студентів медичного факультету

Оголошується конкурс на здобуття однієї стипендії на навчання протягом весняного семестру 2022/2023 н.р. в Західному Університеті ім. Васіле Голдіш в м. Арад (Румунія).

Період: весняний семестр 2022/2023 н.р.

Тривалість мобільності – один семестр

Стипендійна програма – Erasmus+

До участі у конкурсі запрошуються студенти медичного факультету.

1. CV англійською мовою
  2.  Заповнену Анкету (Додається)
  3.  Мотиваційний лист (українською та англійською)
  4.  Витяг з результатами останньої екзаменаційної-залікової сесії
  5. Підтвердження рівня володіння англійською мовою (за наявності). За відсутності підтвердження студенти проходитимуть співбесіду/тестування з іноземної мови.
  6. Таблицю відповідності обраних предметів в Західному університеті ім. Васіле Голдіш та УжНУ на період семестрового навчання погоджена деканатом (перелік предметів можна знайти тут). Студенту необхідно обрати 30 кредитів.

Кінцевий термін подання документів: 30.09.2022 р.

Після подачі документів учасники конкурсу

За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Західного Університету Васіле Голдіш в м. Арад,  що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.